Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Zwroty podręczników, ceny i nr konta.

Regulamin zwrotu podręczników klas 1-8:

  1. Wychowawcy przekazują uczniom i rodzicom informację na temat procedur oddawania podręczników oraz datą zwrotu,  ustaloną dla klasy.
  2. Każdy uczeń ma obowiązek razem z rodzicem sprawdzić stan podręczników  i przygotować taki sam komplet do oddania, jaki wypożyczył ze szkoły.
  3. Jeśli ktoś zgubił lub zniszczył podręcznik, wpłaca określoną kwotę, równą cenie podręcznika określonej w wykazie, na konto bankowe szkoły:

 

 

NUMER KONTA DO PRZELEWÓW ZA USZKODZONY / ZAGUBIONY PODRĘCZNIK:

Szkoła Podstawowa Nr 218 ul. Kajki 80/82 04-621 Warszawa

50 1030 1508 0000 0005 5078 1077

Kwota ………………… zł (zgodnie z wykazem na dany rok szkolny, którego aktualizacja dokonywana jest pod koniec roku szkolnego)

W tytule przelewu proszę wpisać:

Opłata za uszkodzony/zagubiony podręcznik do klasy…., przedmiot..…, imię i nazwisko dziecka.

 

 

  1. Wykaz cen za podręczniki i numer konta znajduje się na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń przy wejściu i na drzwiach biblioteki szkolnej. 
  2. Potwierdzenie przelewu musi być dołączone do kompletu podręczników  w momencie ich oddawania (zamiast zagubionego lub zniszczonego podręcznika). Ćwiczeń nie oddajemy!
  3. Komplet podręczników odbiera od ucznia p. Dorota Skrzydelska lub p. Sylwia Błażejewska w terminie ustalonym z wychowawcą klasy.
  4. Za komplet uważany jest CAŁY zestaw podręczników (ewentualnie za zgubiony lub zniszczony podręcznik potwierdzenia przelewu) zgodnie z listą podręczników wydanych uczniowi we wrześniu.
  5. Podczas przyjmowania podręczników nauczyciel bibliotekarz w obecności ucznia określa ich stan. Uczeń potwierdza zwrot na liście z określeniem stanu książek.
  6. Jeśli w wyznaczonym dniu uczeń nie posiada wymaganego kompletu lub okazuje się, że podręcznik, jaki przyniósł jest zniszczony, może pozostawić podręczniki w indywidualnej szafce w szatni i zwrócić komplet po dokonaniu przelewu i dołączeniu do kompletu podręczników potwierdzenia.

Podstawa prawna:  art. 64 ust. 1 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych (Dz. U. 2017 r. poz. 2203)

Data dodania: 2023-06-06 11:05:02
Data edycji: 2023-12-10 11:24:42
Ilość wyświetleń: 4893

Szkoła to miejsce, w którym się uczymy

 

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej