Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

26 września po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W tym wyjątkowym dniu podkreślamy znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie.

 

Uczniowie długo przygotowywali się do tego wydarzenia, przygotowując różnorodne prezentacje, plakaty, lapbooki, a nawet filmy, o językach i krajach europejskich. Wszystkie projekty wyszły wspaniałe J Część uczniów zdecydowała się wziąć udział w europejskim wyzwaniu językowym i wykonywała zadania z Podręcznika Zadań Językowych, zamieszczonego na oficjalnej stronie Europejskiego Dnia Języków. Poradzili sobie naprawdę dobrze, a nie było łatwo. A Ty czy potrafisz policzyć od 1 do 10 w trzech różnych językach w ciągu jednej minuty? A może potrafisz przeliterować swoje imię w języku migowym?

 

Europejski Dzień Języków był też dniem bez stroju szkolnego. W ten dzień uczniowie mogli przyjść do szkoły w strojach nawiązujących barwami lub stylem do państw europejskich. Brawa dla klas 5a i 7b J w których najwięcej uczniów wzięło udział w zabawie, i przyszło do szkoły w europejskich kreacjach.

 

Mamy nadzieję, że uczniowie nie tylko świetnie się bawili ale również dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat naszej Europy

 

 

P.S. Musicie koniecznie obejrzeć film dziewczyn z klasy 6D jest awesome! A może już go widzieliście na naszym Instagramie

 

 

Data dodania: 2019-10-03 00:24:10
Data edycji: 2019-10-08 09:09:50
Ilość wyświetleń: 1528

Szkoła to miejsce, w którym się uczymy

 

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook