Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

26 września po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W tym wyjątkowym dniu podkreślamy znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie.

 

Uczniowie długo przygotowywali się do tego wydarzenia, przygotowując różnorodne prezentacje, plakaty, lapbooki, a nawet filmy, o językach i krajach europejskich. Wszystkie projekty wyszły wspaniałe J Część uczniów zdecydowała się wziąć udział w europejskim wyzwaniu językowym i wykonywała zadania z Podręcznika Zadań Językowych, zamieszczonego na oficjalnej stronie Europejskiego Dnia Języków. Poradzili sobie naprawdę dobrze, a nie było łatwo. A Ty czy potrafisz policzyć od 1 do 10 w trzech różnych językach w ciągu jednej minuty? A może potrafisz przeliterować swoje imię w języku migowym?

 

Europejski Dzień Języków był też dniem bez stroju szkolnego. W ten dzień uczniowie mogli przyjść do szkoły w strojach nawiązujących barwami lub stylem do państw europejskich. Brawa dla klas 5a i 7b J w których najwięcej uczniów wzięło udział w zabawie, i przyszło do szkoły w europejskich kreacjach.

 

Mamy nadzieję, że uczniowie nie tylko świetnie się bawili ale również dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat naszej Europy

 

 

P.S. Musicie koniecznie obejrzeć film dziewczyn z klasy 6D jest awesome! A może już go widzieliście na naszym Instagramie

 

 

Data dodania: 2019-10-03 00:24:10
Data edycji: 2019-10-08 09:09:50
Ilość wyświetleń: 2131

Szkoła to miejsce, w którym się uczymy

 

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej