Ponieważ panują bardzo wysokie temperatury i mogą być jeszcze wyższe, w trosce o zdrowie dzieci i nasze Pani Dyrektor podjęła decyzję o zmianie harmonogramu zakończenia roku szkolnego.
klasy 7-8 godzina 8:30 uroczystość na boisku szkolnym i spotkanie w salach z wychowawcami
klasy 4-6 godzina 10:00 TYLKO w klasach z wychowawcami, bez zbierania się na boisku szkolnym
klasy 1-3 godzina 11:00 TYLKO w klasach z wychowawcami, bez zbierania się na boisku szkolnym